Massaaž

Klassikaline massaaž

Klassikaline massaaž on kõige levinum massaažiliik, mis baseerub rootsi massaažil. Seda tehakse nii õliga kui ka kuivalt. Vastavalt kliendi soovile ja vajadustele võib teha nii kogu keha massaaži kui ka lokaalselt.  Klassikaline massaaž aktiviseerib eelkõige vere- ja lümfiringet, ergutab ainevahetust, vähendab pea- ja lihasvalusid. Massaaži tulemusel suureneb organismi vastupanuvõime haigustele. Massaaž mõjub lõõgastavalt nii vaimse kui ka füüsilise ülepinge korral.
 

Tai massaaž

 
Tai massaaž on rahulik, hingamise rütmis teostatav massaažiliik, parandab lihaste elastsust, liigeste liikuvust ja vabastab vaimsest pingest. Kindlate tugevate vajutuste ja venituste abil vabastatakse blokeeritud energia ja tasakaalustatakse hinge, keha, mõtete ja tunnete vaheline koostöö. Seda massaaži liiki nimetatakse ka “laisa inimese joogaks”. Massaaži tehakse põrandal matil ja läbi kergete spordiriiete.
 

Spordimassaaž

 
Spordimassaaž on treeningsüsteemi koostisosa ja seda rakendatakse sportlase füüsise täiustamise eesmärgil. Massaaž on efektiivne nii võistlusteks ettevalmistumisel kui ka väsimusega võitlemiseks. Spordimassaaž kujutab endast spetsiaalsete võtete kompleksi, mis tõstavad sportlikku töövõimet, valmistavad sportlast ette kestvaks aktiivseks lihastööks ja kiirendavad taastumisprotsesse.
 

Mimilift näolihasteraapia

 
Mimilift näolihasteraapia on Soome füsioterapeut Leena Kiviluoma poolt välja töötatud näolihaste hooldus. Hoolduse käigus masseeritakse ja venitatakse näo miimika- ja mälumislihaseid selleks välja töötatud võtetega. Masseeritakse ka turja, kaela ja pead.
Mimilift näolihasteraapia mõju: 
Lõdvestab pinges näolihased. Tasandab miimikalihaste pingest tekkinud kortse. Aitab leevendada näolihaste pingest tekkinud näo- ja peavalusid. Leevendab lõualiigese jäikust. Vabastab kõne- ja lauluhääle.
 

Pinguldav näomassaaž

 
Massaaži tehnika põhineb sügaval ja täpsel lokaalsel muljumisel, soodustades mikrotsirkulatsiooni protsesse ja seega parandades troofilisust (protsess, mis seisneb elundite või koe mahu vähenemises), kudede hapnikuga rikastamist ja detoksit. Tänu sellele, et laheneb pinge peamistes lihasgruppides, taastub näol täiuslik lihaskarkass. Oluline osa tööst on pühendatud miimilistele kortsudele, mille olemus on seotud lokaalse permanentse kompressiooniga epiteelrakkudele ja ebapiisava tsirkulatsiooniga sidekoes.